Stop-Paralajmerimi i Metes: Revolucioni vazhdon dhe nje shprehje e urte si pergjigje! (4 mars 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-Paralajmerimi i Metes: Revolucioni vazhdon dhe nje shprehje e urte si pergjigje! (4 mars 2020)

Tubimi i organizuar nga presidenti Meta ka ngjallur shumë diskutime. Por vetë kreu i shtetit ka garantuar përmes një videoje në facebook, se manifestimi do të vijojë në cdo shesh,ndërsa ai do të jetë në detyrë deri në fund të mandatit në 24 korrik 2022.Por kryeministri Rama është përgjigjur me një shprehje të Imam Aliut, që e kishte përdorur edhe në 25 shkurt: Cilido, që vepron brutalisht, vështirëson qëllimin e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *