Stop – Nuk merr dot parate e sigurimit pas aksidentit, Stop zgjidh problemin! (7 Korrik 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Nuk merr dot parate e sigurimit pas aksidentit, Stop zgjidh problemin! (7 Korrik 2020)

Dhimitër Cingo është përfshirë në një aksident në 27 janar 2020 në Sarandë dhe ka rezultuar i pafajshëm. Ai ka dorëzuar dokumentacionin në kompaninë Intersig, po prej muajsh nuk i është vlerësuar shifra e dëmit. Gazetarja e emisonit “Stop” ndërhyn për këtë cështje në zyrat e kompanisë Intersig dhe arrin të zhbllokojë paratë e shtetasit Dhimitër Cingo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *