Stop – Nje kenge per Pellumb Piperon /receta! (31 mars 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Nje kenge per Pellumb Piperon /receta! (31 mars 2020)

Ermal Mamaqi i ka kushtuar një këngë mjekut Pëllumb Pipero, i cili ka qenë shumë aktiv kohët e fundit, duke dhënë informacione e shpjeguar gjithcka, lidhur me pandeminë e koronavirusit.Një mjek alternativ, Frederik Frroku, ka dalë në rrjetet sociale për të promovuar një përzierje, të quajtur MMS, e cila në pak orë të shpëton nga koronavirusi në cdo fazë të kësaj viroze.Ai tregon, sesi bëhet kjo përzierje, që “shpëton” njerëzimin.Por FDA (US food and drug administration) shprehet, se ky është një medikament me efekte anësore kërcënuese për jetën.Një fshatar tregon, se në këto kohë, i kanë mbetur kastravecat pa shitur, edhe pse cmimet e këtij produkti dhe të tjerave kanë shkuar në stratosferë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *