Stop – Nikel/ Ermira Babaliu dhuron kontenier per familjen qe flinte ne hangar! (28 shkurt 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Nikel/ Ermira Babaliu dhuron kontenier per familjen qe flinte ne hangar! (28 shkurt 2020)

Jemi ndalur në në fshatin Larushk të Fushë-Krujës, pasi Jonida, e cila është në muajin e tetë të shtatzanisë, prej tre muajsh jeton në cadër. Ajo është drejtuar në “Stop”, pasi ka kërkuar një kontenier nga bashkia dhe nuk e ka gjetur një zgjidhje.Në bashkinë e Fushë-Krujës, thonë, se nuk kanë dijeni për rastin, por do të gjejnë një zgjidhje.më pas ndalemi në Nikël, në fshatin Buran. Në fund të dhjetorit 2019 Vjollca Tufa tregoi, në “Stop”, se për shkak të tërmetit, flinte në hambarin e barit bashkë me familjen e saj.Këngëtarja e njohur Ermira Babaliu ka ardhur nga SHBA dhe i ka sjellë një kontenier dhe një shumë parash familjes Tufa.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *