Stop- Nga protesta në protestë…, po cfarë kemi fituar?! (10.05.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Nga protesta në protestë…, po cfarë kemi fituar?! (10.05.2019)

Nesër opozita mban protestën e rradhës kundër qeverisë dhe mbajtjes së zgjedhjeve lokale në 30 qershor me Edi Ramën kryeministër.Renaldo u është drejtuar qytetarëve me pyetjen: a quhemi ne popull protestues dhe cfarë kemi fituar me protesta në disa dekada tranzicion.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *