Stop – Nënkryetar bashkie dhe avokat, si e shkel ligjin zyrtari lokal i Kavajës. 13 mars 2018 – Stop
KLIPET

Stop – Nënkryetar bashkie dhe avokat, si e shkel ligjin zyrtari lokal i Kavajës. 13 mars 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *