Stop ndihmon gruan te marre kempin! – Stop
KLIPET

Stop ndihmon gruan te marre kempin!

Naile Berisha jeton e vetme në zonën e Plazhit në Durrës me 105 mijë lekë të vjetra, që merr nga kempi. Po as këto pak para nuk po i merr dot dhe nuk po arrin të bëjë rinovimin e dokumentacionit të kempit, që i skadon në 1 maj. Gazetarja e Stop-it e coi zonjën në postë, ku mori pagesën e kempit plus kompensimin e energjisë, ndërsa muajin tjetër këtë shërbim do ta marrë në shtëpi nga posta.Pasi zgjidhëm këtë problem, zonja Naile foli me mjeken onkologe për proceduren e rinovimit të dokumentacionit të kempit. Ne sërish e shoqëruam nga mjeku i familjes në spital, duke bërë të mundur zgjidhjen edhe të kësaj procedure.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *