Stop- Miliona shpenzime për telefonat e deputetëve. (29.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Miliona shpenzime për telefonat e deputetëve. (29.01.2019)

Në 4 vjet deputetët shqiptarë marrin 1 miliardë lekë vetëm për shpenzime telefonike.Cdo deputet merr 170 mijë lekë në muaj, ndërsa krerët e grupeve dhe komisioneve,e kanë tarifën mujore 200 mijë lekë në muaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *