Stop – Largimi i kater shahisteve politike, sipas Jozefina Topallit! (26 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Largimi i kater shahisteve politike, sipas Jozefina Topallit! (26 shtator 2019)

Në vend u ndje dje “boshllëku” i krijuar nga mosmbajtja e takimit të kryeministrit Rama për bashkëqeverisjen me qytetarët.Por sot vendi u “përball” edhe me mungesën e seancës parlamentare. Ish-kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli u nderua dje nga Universiteti i Shkodrës me cmimin e karrierës. Në fjalën e saj, Topalli tha, se ka ardhur koha, që të largohen 4 shahistët e politikës dhe në vend të mbetet populli.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *