Stop -Lac-Bulqize, cudi shqiptare ne sherbime e proces mesimor. (24 dhjetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop -Lac-Bulqize, cudi shqiptare ne sherbime e proces mesimor. (24 dhjetor 2019)

Mësuesi i matematikës, Behar Dani është filmuar nga nxënësit në një situatë kaotike në klasë. Në videon e bërë dhe dërguar nga nxënësit, këta të fundit shfaqen duke shantazhuar me fjalë e shtyrë me duar mësuesin dhe duke e filmuar qëllimisht. Disa qytetarë nga bashkia e Lacit kanë filmuar punonjësit e bashkisë, duke lundruar në internet e rrjete sociale, ndërsa ata presin dy orë në rradhë për të marrë një certifikatë familjare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *