Stop – Kur Monika Kryemadhi lindte djalin ne Shqiperi dhe gjendja e spitaleve sot! (15 Shtator 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Kur Monika Kryemadhi lindte djalin ne Shqiperi dhe gjendja e spitaleve sot! (15 Shtator 2020)

Një grua shtatzënë i është drejtuar emisionit “Stop”, duke kërkuar, që t’i mundësohet lëvizja, pasi kërkon të lindë në Itali. Stop sjell kronikën e vitit 2000, kur kryetarja e sotme e LSI-së, aso kohe bashkëshorte e kryeministrit Meta, solli në jetë djalin e saj në spitalet shqiptare.Më pas transmetojmë pamjet e spitalit psikiatrik, ku një grua i bie derës me kokë e askush nuk kujdeset për të.Pamjet e një qeni, që tërhiqet zvarrë nga një automjet kanë shkaktuar reagimin e qytetarëve, por edhe të personave të angazhuar në mbrojtjen e kafshëve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *