Stop-Kryetari i Kuvendit pergjysmon pagat e deputetëve të opozitës! (05.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-Kryetari i Kuvendit pergjysmon pagat e deputetëve të opozitës! (05.12.2018)

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruci u ka përgjysmuar pagën deputetëve të opozitës, për shkak të bojkotit të parlamentit. Por mësohet, se Ruci u ka njohur deputetëve kundërshtarë, shpenzimet për karburant dhe telefon.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *