Stop-Korona apo reformat? Rama e Meta i japin brrylin njeri-tjetrit! (9 Qershor 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-Korona apo reformat? Rama e Meta i japin brrylin njeri-tjetrit! (9 Qershor 2020)

Sot janë shënuar 36 raste të reja të infektuarish me koronavirus, që është dhe shifra më e lartë që nga fillimi i pandemisë.Presidenti Meta dhe kryeministri Rama janë takuar me brryla, ndërsa morën pjesë në Këshillin e Integrimit.Gjyqtarët dhe prokurorët e shkarkuar nga vetingu kanë themeluar një shoqatë të quajtur “Drejtësi për drejtësinë”. Ata pretendojnë, se personat, që kanë bërë vlerësimin kanë gënjyer dhe kanë probleme me dokumentacionin e dorëzuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *