Stop – Korce/ Prostitucion me te mitur, procedohen 4 persona! (16 tetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Korce/ Prostitucion me te mitur, procedohen 4 persona! (16 tetor 2019)

Një ditë më parë emisioni “Stop” transmetori kamerën e fshehtë me prostitucion me të mitur në Korcë.Pas transmetimit të pamjeve filmike, ku disa shtetas në Korcë shfrytëzonin seksualisht gra e vajza e të mitura për qëllime përfitimi, policia e këtij qyteti,ka ndaluar dhe proceduar 4 shtetas. Ata akuzohen për “Shfrytëzimi i prostitucionit me të mitur” dhe “Mbajtje e lokaleve për prostitucion”.Dy shtetas ranë në pranga, një tjetër është shpallur në kërkim dhe ka nisur procedimi penal për pronaren e lokalit.

Në bashkepunim mes tyre, ata kanë shfrytëzuar për prostitucion një të mitur, në lokalin e 41-vjeçares.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *