Stop – Kamera e fshehte/ 2 foto dhe 1 000 euro per nje pasaporte biometrike greke! 27 nëntor 2018 – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *