Stop-Izmiri, djali i vogel nga Vlora, realizon nje pikture te Saimirit dhe Gentit (26 Qershor 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-Izmiri, djali i vogel nga Vlora, realizon nje pikture te Saimirit dhe Gentit (26 Qershor 2020)

Izmir Hasgjeta, një djalë i vogël nga Vlora ka pasion pikturën. Ai është shikues i rregullt i emisionit ‘Stop’ dhe ndjek cdo natë Saimirin e Gentin, të cilëve u ka bërë një pikturë dhe e ka sjellë në ambientet e TV Klan. Izmiri tregon për ngacmimin e tij dhe cfarë e lidh me pikturën dhe drejtuesit e emisionit “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *