Stop – Intervistat/Mesimi online, prinder e femije ne veshtiresi! (07 maj 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Intervistat/Mesimi online, prinder e femije ne veshtiresi! (07 maj 2020)

Mësimi online ka nisur që në mars për të gjithë nxënësit dhe në të gjitha nivelet, sapo u zyrtarizuan rastet e para me koronavirus në Shqipëri. Jo vetëm nxënësit po hasin vështirësi me këtë mënyrë të re, por edhe prindërit, të cilët duhet ta kalojnë kohën e izolimit me fëmijët dhe programet e tyre shkollore. Klintoni ka dalë në Tiranë dhe ka pyetur prindër e fëmijë për mësimin online, që vijon prej 2 muajsh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *