“Stop” i bashkohet OFL-se me sekuestrime pasurish. – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Stop” i bashkohet OFL-se me sekuestrime pasurish.

Gazetari i “Stop” ka dalë nëpër rrugë, duke improvizuar aksionet e OFL. Ai kishte veshur një uniformë të ngjashme me ato të efektivëve të strukturës së re dhe ka realizuar intervista e “kontrolle” mes qytetarëve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *