Stop-Humor e te qeshura ne “Stop” dhe jashte saj!(01.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Humor e te qeshura ne “Stop” dhe jashte saj!(01.01.2019)

Që nga shtatori e deri në fund të dhjetorit “Stop” ka qenë cdo ditë në transmetim nga e hëna në të premte, duke dhuruar shumë humor, problematika e investigime. Shpesh situatat kanë shkaktuar të qeshura të papërmbajtshme në studio. Busti i Hasan Prishtinës i mbuluar ka provokuar batuta e shpërthime humori te Saimiri dhe Genti.Po kështu tema e rradhëve për analizat e fëmijëve në ASHR. Emri “Kapshticë” i shkruar gabim dhe politikat qeveritare, sesi të shtojmë ppopullsinë, kanë qenë të tjera momente gazmore në “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *