Stop- Humb telefonin në autobus, “Stop” bën të mundur rikthimin e tij tek i zoti! (02.03.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Humb telefonin në autobus, “Stop” bën të mundur rikthimin e tij tek i zoti! (02.03.2019)

Pak ditë më parë emisioni “Stop” transmetoi ankesën e qytetarit Altin Dajlani. Dajlani tregoi vjedhjen e celularit në linjën e autobusëve Kristal-Babrru. Bëri kallzim në komisariatin numër 3, por pas 6 muajsh nuk mori një përgjigje. Pas transmetimit në “Stop”, personi, që e kishte marrë e dorëzoi objektin pranë redaksisë dhe celulari shkoi sërish në dorën e të zotit Altin Dajlani.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *