Stop – Hitparade i absursdit shqiptar! (11 tetor 2019) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop – Hitparade i absursdit shqiptar! (11 tetor 2019)


Në Cërrik kamioni i plehrave i lëshon gjysmat e mbeturinave në rrugë gjatë transportit.Po Cërrik rradha për pasaporta i ngjan rradhëve të mishit në kohën e Shqipërisë komuniste. Në Valias para një pallati, një pellg është shndërruar në liqen, ku lahen rosat. Këto episode shfaqen dhe komentohen në pjesën e parë të emisionit të sotëm “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *