Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! Spitali infektiv i Lushnjes shkon per kurim dhe merr semundje tjeter. (15 prill 2019) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! Spitali infektiv i Lushnjes shkon per kurim dhe merr semundje tjeter. (15 prill 2019)

Një kamarier në një nga lokalet zonën e parlamentit, ka vënë kundragaz për t’u mbrojtur nga gazi lotsjellës, gjatë protestës së të shtunës, organizuar nga opozita. Në Portin e Durrësit ka rradhë të gjata të kontenierëve, që presin të kalojnë në skaner. Spitali infektiv i Lushnjes është katandisur në pikën, që duket, se po të shkosh për kurim, mund të dalësh me një infeksion të ri.Një qytetar vjedh paratë sy më sy, ndërsa po i numëronin dy persona të tjerë. Këto janë disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *