Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (2 mars 2020) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (2 mars 2020)

Shumë etiketa të produkteve Ace dhe Aci janë hedhur në bregun e lumit në Babrru, duke ndotur lumin e tokën me mbetje të rrezikshme. Një makinë është filmuar në Dajt, duke ngarkuar drutë, pasi i ka prerë ato pa leje.Në një dyqan është ngjitur njoftimi, se për 98 vjecarët të shoqëruar nga një prind, jepen produkte veresie. Në Durrës është filmuar një qytetar, duke vjedhur një bicikletë e duke u larguar me sendin e grabitur. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *