Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (10 shkurt 2020) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (10 shkurt 2020)

Sot në Tiranë zbarkoi një delegacion i Komisionit të Venezias, i cili do të japë opinionin e vet për Ligjin e Medias dhe mënyrën e plotësimit të vendeve vakantë në Gjykatën Kushtetuese.Më pas shfaqen disa foto. Në të parën është një shkrim me dorë, ku kërkohet, të mos urinohet në korridor, pasi ka kamera. Në të dytën,një djalë është fotografuar duke kryer nevojat personale tek shkurret në mes të rrugës në rrethrrotullimin e Zogut të Zi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *