Stop – Hitparade i absurdit/Dyndje pensionistesh ne zyrat e postes! (1 Qershor 2020) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Stop – Hitparade i absurdit/Dyndje pensionistesh ne zyrat e postes! (1 Qershor 2020)

Sot është 1 qershori dhe politikanët kanë nxituar të shpërndajnë foto e urime për ditën e fëmijëve.Po sot kanë hapur dyert edhe kopshtet e cerdhet për fëmijët. Por të vegjlit nuk lejohen të shoqërohen nga gjyshër e ghyshe për shkak të masave të pandemisë. Në të kundërt, zyrat e postave në kryeqytet janë mësyrë nga të moshuar, që kanë zënë rradhë për të marrë pensioni, për shkak se ky shërbim nuk ofrohet më në shtëpi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *