Stop-Hitparade-Bathore, ne vend te karrotrecit perdoret tricikel! (03 dhjetor 2018) – Stop
Të Gjitha

Stop-Hitparade-Bathore, ne vend te karrotrecit perdoret tricikel! (03 dhjetor 2018)

Në Bathore një makinë e dëmtuar transportohet me tricikël. Në një tekst shkollor, është ngatërruar data e Besëlidhjes së Lezhës. Një gjel deti ka hipur mbi një rosë. Një makinë policie është filmuar duke lëvizur në krah të kundërt të rrugës. Këto janë disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *