Stop-Fshati “Karina”-Peqin/ Shtrati i lumit prish dhe rrugen e fshatit. – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *