Stop-“Fishland” “Stop” dhe “Biotrade Albania” ofrohen te ndihmojne familjet ne nevoje!(11.01.2019) – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Stop-“Fishland” “Stop” dhe “Biotrade Albania” ofrohen te ndihmojne familjet ne nevoje!(11.01.2019)

Për festat e fundvitit shumë kompani u ofruan të ndihmojnë familjet në nevojë përmes emisionit “Stop”. Edhe në këtë fillimviti kjo traditë vazhdon.Ndihma kanë ofruar restoranti Fishland si dhe kompania Biotrade Albania.Familjet përfituese kanë falenderuar redaksinë e emisionit dhe kompanitë, që shprehën solidaritetin me to.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *