Stop-Feste, te gjithe kontribuojme per me te varferit! (31.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-Feste, te gjithe kontribuojme per me te varferit! (31.12.2018)

Në këtë pjesë të emisionit kemi shpërndarë ndihma për familjet në nevojë. Shumë organizata dhe institucione i janë bashkuar nismës së emisionit “Stop”, që të gjithë të kenë mundësi të festojnë natën e ndërrimit të viteve. Nga Komuniteti Mysliman, Fundjavë ndryshe, Raiffeisen bank,e shumë të tjera kanë kontribuar për familje në kushte të pamundura.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *