STOP – EMISIONI 86 – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 86

Shqipëria nën ujë edhe në maj, qentë hapin sezonin turistik!
 
Një kamioni i duhet të kalojë lumin për të mbërritur në fshat. Një autobuz fut ujin brenda. Rruga Siri Kodra u gjend sërish nën ujë sapo ra shi. Në plazhet e Shëngjinit dhe Durrësit qentë janë të parët, që kanë hapur sezonin turistik.Pas disa transmetimeve në “Stop” kamioni i djegur hiqet nga rruga në Tiranë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *