STOP-EMISIONI 66(SEZONI 8) 5 Dhjetor 2022-Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, STOP

STOP-EMISIONI 66(SEZONI 8) 5 Dhjetor 2022-Hitparade i absurdit shqiptar.

Një plak prej bore i vecantë është vënë në Dibër, sapo kanë nisur reshjet e dëborës.Një furgon në ecje e ka derën e prishur, duke rrezikuar të bjerë.Një tufë qensh parakalojnë në Shkodër dhe humori shkodran e quna protestë për dritat dhe cmimin e naftës.Po në Shkodër dritat lihen ndezur gjatë ditës. Një mi parakalon në lokal në qytetin e Shkodrës.Në Tiranë, në një semafor, nuk ka viza të bardha. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *