Stop-EMISIONI 186(SEZONI 5) 18 Maj 2020- Hitparade i absurdit shqiptar! – Stop
STOP

Stop-EMISIONI 186(SEZONI 5) 18 Maj 2020- Hitparade i absurdit shqiptar!

Një mace mban maskë dhe nuk lejon afërsinë fizike në kuadër të masave ndaj pandemisë së koronavirusit.Një papagall ka lënë kafazin e është ulur mbi krevat. Një nxënës na ka vënë në dispozicion fletën me detyrat e shtëpisë online. Në zonën e Ujit të Ftohtë Tepelenë plehrat janë hedhur përtokë. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop” në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *