Stop e Sunday League Tirana ndihmojne njerezit ne nevoje! – Stop
KLIPET

Stop e Sunday League Tirana ndihmojne njerezit ne nevoje!

Nismës së emisionit Stop për të ndihmuar familjet në nevojë i është bashkuar dhe Sunday League Tirana.Jurgen Demneri, organizatori i Sunday League Tirana, thotë, se në bashkëpunim me supermarket Bio ju,që ndodhet në Bllok, për dy ditë përgatitën rreth 50 pako me ushqime. Ne kemi përzgjedhur 10 familje, me të moshuar apo të sëmurë, për t’ju gjendur në këto ditë të vështira. të cilat kanë të sëmurë dhe të moshuarit që jetojnë vetëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *