Stop e Firdeus ndihmojne 5 familje ne Elbasan! – Stop
KLIPET

Stop e Firdeus ndihmojne 5 familje ne Elbasan!

Emisioni Stop dhe fondacioni Firdeus kanë ndihmuar 5 familje në nevojë në Elbasan.Ndërsa Futura Dent ka kontribuar me ndihma ushqimore për 5 familje në Durrës dhe 5 familje të tjera në Tiranë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *