Stop – E enjtja parlamentare/Momentet kulmore të nje sesioni kuvendor! (16 Korrik 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – E enjtja parlamentare/Momentet kulmore të nje sesioni kuvendor! (16 Korrik 2020)

Sot është e enjtja e fundit për këtë sezon televiziv të emisionit “stop’ dhe si për të mos prishur traditën e kësaj dite, ne ju propozojmë momentet më pikante të punimeve të parlamentit.Gjatë këtij sesioni kuvendor nuk kanë munguar debatet e batutat mes kryeministrit Rama dhe deputetëve të opozitës së re.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *