Stop – E enjtja parlamentare/ Kur Pashko Vasa shkruante: O moj Shqypni…! (17 Shtator 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – E enjtja parlamentare/ Kur Pashko Vasa shkruante: O moj Shqypni…! (17 Shtator 2020)

Sot është ditëlindja e Pashko Vasës dhe “Stop” vec urimit, sjell edhe një pjesë të kryeveprës së tij “O moj Shqypni”, interpretuar nga Reshat Arbana. Si cdo të enjte u mblodh sot parlamenti shqiptar. Deputetët mbanin maska, për t’u mbrojtur nga virusi covid 19 dhe në seancë nuk munguan sërish debatet e batutat mes të zgjedhurve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *