Stop – Durres/ Mashtruesja, qe te zgjidh hallet e jetes me…karamele! (22 tetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Durres/ Mashtruesja, qe te zgjidh hallet e jetes me…karamele! (22 tetor 2019)

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur disa denoncime për një qytetare të quajtur Arta Selimaj,nga Kukësi, por me banim në Spitallë të Durrësit. Ajo pretendon, se zgjidh problemet shëndetësore e sociale, duke u lutur e kryer rituale, kundrejt pagesave nën dorë.Një qytetar shkon tek ajo, pasi nuk bën dot fëmijë dhe del me dy karamele, që do i “bëjnë derman”.”Stop” mësoi, se Arta Selimaj po hetohet nga prokuroria e Durrësit, por prej 6 muajsh nuk ka asnjë vendimmarrje nga prokurori Bledar Bejko.Dy djem nga Durrësi tregojnë, sesi janë mashtruar në vitin 2016 nga Arta Selimaj, të cilën e paguan, për të zgjidhur hallet e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *