Stop – Doni të parkoni afër Ambasadës Italiane? Epo, e do dhe polici i shtetit një “kafe”. – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Doni të parkoni afër Ambasadës Italiane? Epo, e do dhe polici i shtetit një “kafe”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *