Stop- Dhjetor 1998, Topalli ne interviste, politika sot si ajo e para 20 viteve. (03.04.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop- Dhjetor 1998, Topalli ne interviste, politika sot si ajo e para 20 viteve. (03.04.2019)

Për të treguar, se situata politike në vend dhe retorika, që e shoqëron, nuk ka ndryshuar në më shumë se 20 vjet, sjellim një intervistë të Jozefina Topallit, në dhjetor 1998.Gjithcka thotë, për politikën dhe parlamentin, është sikur të ishte intervistë e sotme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *