Stop dhe Firdeus marrin nismen e shportes se jetimit! – Stop
KLIPET

Stop dhe Firdeus marrin nismen e shportes se jetimit!

Shporta e jetimit është quajtur nisma e Fondacionit Firdeus në bashkëpunim me emisionin Stop. Ne jemi ndalur në Zall Herr dhe Durrës për të shpërndarë ndihma për këtë kategori.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *