Stop-Deputetet e LSI-se kthehen ne parlament, mes tyre dhe Ylli Shehu. (05.03.2019) – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Deputetet e LSI-se kthehen ne parlament, mes tyre dhe Ylli Shehu. (05.03.2019)

Sot në Tiranë u mbajt sërish edhe seancë parlamentare edhe protestë në ambientet e jashtme të Kuvendit. Në parlament bënë betimin 4 deputetë të rinj nga listat e LSI-së, mes të cilëve edhe këngëtari Ylli Shehu

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *