Stop-Debat televiziv/ Mark Marku: Deputeteve dhe m… po t’u japesh e hani! (30.05.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Debat televiziv/ Mark Marku: Deputeteve dhe m… po t’u japesh e hani! (30.05.2019)


Ish deputeti demokrat Mark Marku, u shpreh në një debat televiziv përballë Ervin Bushatit dhe Alfred Pezës, se ata edhe m…t, po t’u japin, janë gati ta hanë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *