Stop-Dashuria me Taulant Ballen, me prespektive per te ardhmen! (02.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Dashuria me Taulant Ballen, me prespektive per te ardhmen! (02.01.2019)


Në rastin tjetër vajza jonë “është dashuruar” me Taulant Ballën dhe i thotë, fallxhores, se do, që ta bëjë për vete.Ajo merr instruksionet e nevojshme, për të realizuar dashurinë, që nuk e le të qetë. Më pas fallxhorja i flet për dashurinë dhe perspektivën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *