Stop – Dashuria e Metes per qente/ Si i vrasin qente ne Vlore…! (10 korrik 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Dashuria e Metes per qente/ Si i vrasin qente ne Vlore…! (10 korrik 2019)

Presidenti Meta e ka nisur ditën, duke postuar një video nga Bosnja me një qen dhe duke thënë, se do ta prezantojë me macen e tij.Pak orë më parë kreu i shtetit shqiptar ishte shfaqur në një tjetër video në Sarajevë me tifozët e Celtic FC, para ndeshjes së turit të parë kualifikues të Champions League.Qytetarë nga Vlora kanë sjellë në “Stop” filmime të helmimit të qenve të rrugës nga ana e zyrtarëve lokalë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *