Stop – Cmimi i naftes “djeg” Parisin, ne Shqiperi nuk “ia ndjen” njeriu…! (30 nentor 2018) – Stop
Të Gjitha

Stop – Cmimi i naftes “djeg” Parisin, ne Shqiperi nuk “ia ndjen” njeriu…! (30 nentor 2018)

Emisioni Stop 30 nëntor 2018, TV Klan, Saimir Kodra, Gentian Zenelaj,cmimi i naftës, protesta në Paris, protesta në Paris për cmimin e naftës, shqiptarët nuk protestojnë për cmimin e naftës, shqiptarët dhe francezët për cmimin e naftës, rritet cmimi i naftës, shqiptarët nuk protestojnë për cmimin e naftës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *