Stop – Buburrecat, qe po e grryejne nga poshte kryeministrin Rama! (11 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Buburrecat, qe po e grryejne nga poshte kryeministrin Rama! (11 shtator 2019)

Emisioni i mbrëmshëm, ku u transmetua rasti i një gruaje, që ushtronte prostitucion në Tiranë, duke përdorur fëmijët e saj si tutorë, ka thyer rekord shikuesish. Në pak orë mbi 200 mijë shikues e kanë parë emisionin vetëm në kanalin e youtube.Si cdo të mërkurë, kryeministri Rama mbajti takim për bashkëqeverisjen me qytetarët, ku tha, se ai i sheh buburrecat, që i grryejnë pushtetin nga zyrat e shtetit.Përfaësues të Komisionit të Venezias deklaruan sot në Tiranë, se do të kenë gati konkluzionet për dekretet e Metës dhe komisionin hetimor në datën 11 tetor. Kreu demokrat Basha ishte sot në zyrën e presidentit për rreth 1 orë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *