Stop-Binjaket shqiptare ngrene ne kembe Italine. (24.04.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Binjaket shqiptare ngrene ne kembe Italine. (24.04.2019)

Dy binjake shqiptare, Ina dhe Serena Sinani, kanë marrë pjesë në spektaklin “Voice of Italy”, duke ngritur jurinë në këmbë, pas përformancës së tyre me këngën rep “Shumë pis”.Nesër mblidhet parlamenti në seancë plenare, ndërsa opozita ka menduar një tjetër formë proteste. Pasdite do të bllokohen për një orë, disa nga akset kryesore në vend, në Tiranë, Durrës,Elbasan, Fier e Milot.Astrit Patozi, pasi regjistroi partinë e re “Bindja Demokratike” tha, se ndjehet, si Ronaldo kur shkoi te Juventusi, pas një periudhe të gjatë, si lojtar i Madridit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *