Stop -Betimi i SPAK/ Gare pershendetjesh per strukturen antikorrupsion.(19 dhjetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop -Betimi i SPAK/ Gare pershendetjesh per strukturen antikorrupsion.(19 dhjetor 2019)

8 anëtarët e sapozgjedhur të SPAK janë betuar sot para presidentit Meta. Me dorën mbi kushtetutë ata kanë marrë përsipër të luftojnë krimin e korrupsionin në nivele të larta, në përmbushje të detyrimeve ligjore. Pas këtij momenti Ambasada Amerikane, ambasadori i BE, Soreca dhe PD-ja kanë nxituar të përshëndesin nisjen nga puna të strukturës së posacme antikorrupsion.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *