Stop – Basha takim koke me koke me presidentin Meta! (11 shtator 2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Basha takim koke me koke me presidentin Meta! (11 shtator 2019)

Si cdo të mërkurë, kryeministri Rama mbajti takim për bashkëqeverisjen me qytetarët, ku tha, se ai i sheh buburrecat, që i grryejnë pushtetin nga zyrat e shtetit.Përfaësues të Komisionit të Venezias deklaruan sot në Tiranë, se do të kenë gati konkluzionet për dekretet e Metës dhe komisionin hetimor në datën 11 tetor. Kreu demokrat Basha ishte sot në zyrën e presidentit për rreth 1 orë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *