Stop – Ballsh, mësuesja hiqet nga puna, e pëson dhe drejtoresha e shkollës 14 shtator 2018 – Stop
KLIPET

Stop – Ballsh, mësuesja hiqet nga puna, e pëson dhe drejtoresha e shkollës 14 shtator 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *